Lékárna.cz – volně prodejné léky v internetové lékárně

Vyberte si u nás také přípravky k péči o tělo

Kupte si volně prodejné léky v první internetové lékárně u nás. Výběr a dávkování můžete konzultovat online s našimi kvalifikovanými lékárníky. Pečlivě dodržujeme všechny lékárenské normy. Kromě léčiv a potravinových doplňků pro děti i dospělé nabízíme také přípravky k péči o tělo.

 • Voctářova 2449/5
 • Praha 8 - Libeň
 • 180 00
 • mapa

Hodnocení

Více informací

Proč využít služby naší internetové lékárny?  

Stali jsem se první internetovou lékárna v České republice – s prodejem léčiv online máme dlouholeté zkušenosti. Jsme registrováni u Státního ústavu pro kontrolu léčiv a disponujeme certifikací od Asociace pro elektronickou komerci. Víme, jak bezpečně a odpovědně nakládat s osobními daty našich zákazníků.

Prostřednictvím široké nabídky volně prodejných léků vám dáváme možnost volby, jak pečovat o své zdraví. Vhodný přípravek si pohodlně vyberete v našem přehledném e-shopu. Vhodnost výběru či správné dávkování můžete konzultovat s našimi kvalifikovanými lékárníky po e-mailu, telefonu nebo chatu. Prodáváme výhradně jen originální preparáty v plné kvalitě a využíváme pouze služby zavedených distributorů.

Pořiďte si volně prodejné léky a potravinové doplňky online  

Co u nás najdete? Především široký výběr volně prodejných léků a potravinových doplňků. Součástí nabídky naší internetové lékárny jsou přípravky k péči o děti i dospělé. V našem sortimentu nechybějí léky na bolest, chřipku a nachlazení, kloubní či kožní problémy a mnoho dalších typů obtíží.  Dodáváme přípravky obsahující vitamíny a minerály.

Objevte rozsáhlý sortiment doplňků stravy k detoxikaci organismu či k podpoře zdravého hubnutí, imunity nebo správné funkce pohlavních orgánů. Pořídit si u nás můžete také potřeby pro maminky – od doplňkové výživy přes chrániče prsů až po odsávačky mléka.

Vyberte si kosmetické přípravky k péči o tělo  

Chcete si pořídit zdravou kosmetiku či jiné produkty k péči o tělo? Vyberte si z naší pestré nabídky. Čekají na vás kvalitní přípravky pro osobní hygienu, jako jsou mýdla, šampony či sprchové gely. Nabízíme pleťovou kosmetiku, deodoranty a masážní přípravky. Najdete u nás také potřeby pro ústní hygienu, holení a depilaci nebo manikúru a pedikúru.

Pro volně prodejné léky, potravinové doplňky a péči o tělo zvolte sortiment naší internetové lékárny.

Otevírací doba

 • Po 7:0017:00
 • Út 7:0017:00
 • St 7:0017:00
 • Čt 7:0017:00
 • 7:0017:00
 • Máme právě otevřeno

 • Infolinka!

Nabídka

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.